KLUB. Wakacyjny Camp tuż, tuż!

• autor: slowik_admin, 2014-07-24 13:49

Wakacje powoli zbliżają się do półmetka, ale dla niektórych właśnie z końcem lipca te wakacje przez duże „W” dopiero się rozpoczną. Wszystko przez tegoroczny letni Camp, na który już w najbliższy poniedziałek wyjadą nasi podopieczni. I nie będzie to byle jaki obóz, bowiem Olkusz od Łeby dzieli w linii prostej prawie 650 km. Wyprawa na drugi koniec Polski to nie tylko gwarancja dobrej zabawy, ale także sumiennego treningu.

Słowik Camp 2014 tuż, tuż! Cieszą się przede wszystkim młodzi piłkarze, którzy przez dziesięć dni połączą przyjemne z pożytecznym, plażowanie przeplatając wizytami na boiskach. - Przypominam wszystkim zapominalskim, że starujemy 28 lipca punktualnie o godz. 20:30 spod „Blisko Boisko” na os. Słowiki. Autokarem przejedziemy do Katowic, skąd o 22:42 ruszymy w kierunku Pomorza – mówi klubowy koordynator Rafał Pięta. Planowany przyjazd pociągu do Łeby przypada na wtorek i okolice godz. 11 przed południem. Zaraz po dotarciu na Wybrzeże, ponad 35-osobowa reprezentacja OKS-u zostanie zakwaterowana w ośrodku „ANIA” http://anialeba.pl/. Jeszcze tego samego dnia chłopcy odbędą delikatny trening i zapoznają się z okolicą. Pewnie zobaczą też wymarzoną plażę i Bałtyk.

W Łebie Słowik będzie stacjonował przez całe dziesięć dni. - To wystarczający okres czasu, aby chłopcy wypoczęli, zregenerowali siły i w dodatku przygotowali organizmy do trudów nadchodzącego sezonu – przekonuje prezes klubu Jarosław Konieczny.

Ładowaniu akumulatorów z pewnością pomoże nadmorski klimat i zróżnicowany harmonogram zajęć. Bo jak od początku idei wiadomo, Camp – Łeba 2014 ma na celu nie tylko szlifowanie formy sportowej, ale także integrację zawodników. Najmłodszy uczestnik obozu to rocznik 2006, natomiast najstarszy to obecnie Junior Młodszy z rocznika 1999. Zawodnicy będą trenować przynajmniej w dwóch grupach podzielonych względem wieku. Przypominamy, że Camp został zgłoszony do Kuratorium Oświaty, a opiekę nad dziećmi sprawować będą licencjonowani wychowawcy z doświadczonym Kierownikiem Obozu na czele.

Powrót do Olkusza po nadmorskich wojażach zaplanowano na sobotni poranek 9 sierpnia. Zgodnie z rozkładem jazdy, „Słowicy” w Katowicach powinni być tuż przed 6 rano. Podobnie jak w dniu wyjazdu, odbiór dzieci przez rodziców nastąpi przy „Blisko Boisko” na os. Słowiki, gdzie według prognoz około godz. 8:00 podjedzie wesoły autobus.

Ahoj przygodo!